Ułatwienia dostępu

Dzieje się w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu, dlatego przedstawiamy plan na najbliższy czas, aby nic Wam nie umknęło.

Będzie punkowo, piknikowo, patriotycznie, poetycko, młodzieżowo i wesoło, a więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

29.04.2023 r. PUNK KONCERT W PIWNICY DK RUSZÓW
Grają: Bałagan, Franca, dr fleischman i DJ HUDY
START godz. 20:00
BILET: 25 zł, do nabycia w dniu wydarzenia

30.04.2023 r. RODZINNY PIKNIK KWIETNIOWO/MAJOWY
W programie:
Koncert Centrum Uśmiechu, dmuchańce, występy dzieci i młodzieży, wizyta bajkowych postaci, animacje dla dzieci, warsztaty plastyczne, rodzinne konkurencje sportowe, pokaz strażacki.
START godz. 14:00
Plac Wolności, Węgliniec

3.05.2023 r. 232. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Rozpoczęcie uroczystości mszą świętą w intencji ojczyzny, przemarsz pod pomnik, złożenie kwiatów i przemówienia okolicznościowe. Na zakończenie część artystyczna.

6.05.2023 r. PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU ZGORZELECKIEGO
Wystąpią: Podolanie, Leśne Echo, Lasowianie , Jubilatki z Bogatyni, Kapela Złote Kłosy z Łagowa, Grupa Teatralna Czwarta Ściana z Ruszowa.
Impreza będzie miała charakter wystawienniczo – handlowy oraz artystyczny. Ma na celu promocję zespołów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, a zwłaszcza samych
stowarzyszeń.
START godz. 14:00
Park w Czerwonej Wodzie

26.05.2023 r. SPOTKANIE AUTORSKIE AKTORA I POETY PIOTRA PILARSKIEGO
Dom Kultury w Czerwonej Wodzie
Wkrótce więcej informacji

26.05.2023 r. QUEST PRZYRODNICZY I NOCKA W DK JAGODZIN
Wkrótce więcej informacji

27.05.2023 r. ROCKOWO – GADANY STAND-UP TOMASZA KAROLAKA
Autorski show Tomasza Karolaka, który jest podsumowaniem jego dotychczasowej drogi jako aktora ale również muzyka i wokalisty. Bogate życie artystyczne, skłoniło artystę do podzielenia się ze światem jego przeżyciami. Cięty a zarazem inteligentny i pozbawiony skrupułów, rockowy język Tomka, wprowadzi Was w świat show biznesu jakiego nie znacie. Stand-up przedzielony piosenkami śpiewanymi na żywo przez Tomasza, które towarzyszą mu do tej pory w jego drodze artystycznej.
START godz. 19:00
Węglinieckie Centrum Kultury
BILET: 75 zł, do nabycia w sekretariacie WCK lub na www.biletyna.pl

Kategorie: Aktualności