Masz pomysł na działania kulturalne w Gminie Węgliniec?

Zrealizujmy go razem!

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu realizuje projekt pn. „Twoja KOLEJ” w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023

O co w tym chodzi?

Podejmiemy działania, które pozwolą nam lepiej poznać mieszkańców Gminy Węgliniec oraz wykorzystać ich potencjał w tworzeniu oferty kulturalnej. Już dziś zachęcamy do wypełniania ankiety, którą lada moment znajdziecie we wszystkich jednostkach GCKSiR, w szkołach oraz na stronie internetowej www.gcksirwegliniec.pl. Odbędą się również spotkania z mieszkańcami wszystkich miejscowości Gminy Węgliniec, podczas których przybliżymy idee naszego projektu oraz wsłuchamy się w Wasze propozycje. Na podstawie zebranych informacji opracowany zostanie raport potencjału i potrzeb kulturalnych mieszkańców Gminy Węgliniec oraz OGŁOSZONY ZOSTANIE KONKURS, na podstawie którego wyłonimy najciekawsze propozycje wydarzeń kulturalnych i WSPÓLNIE JE ZREALIZUJEMY.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023