W dniu 9 lipca w otoczeniu przepięknie odnowionego Parku przy ul. Żagańskiej w Ruszowie odbyła się kolejna edycja „ Jagodowego Lata„

Tego dnia na mieszkańców i przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji takich jak :Wesołe miasteczko, dmuchańce dla dorosłych, strefa malucha, Ognik, fotobudka, animator, pokazy wojskowe, koniki, warsztaty ceramiki,itp. Na scenie występowały nasze dzieci z Domu Kultury oraz zespoły muzyczne które umilały czas na imprezie. Były pokazy kick-boxingu i fireshow i mnóstwo innych atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poza otoczeniem Parku odbywały się imprezy będące w programie, do nich należą cieszący się ogromną popularnością„ Jagodowy Rajd Rowerowy ‘’ oraz biegi przełajowe z przeszkodami.

Jak co roku ogromnym powodzeniem cieszyła się bardzo bogata oferta cateringowa, a najbardziej oczywiście pierogi z jagodami autorstwa naszych kochanych pań seniorek.

Wspaniała pogoda, doskonała organizacja całości imprezy, bogaty program i rozmaitość atrakcji zgromadziła tłumy uczestników.

A wszystko to mogliśmy zorganizować dzięki środkom finansowym, które przekazała Gmina i Miasto Węgliniec oraz liczni sponsorzy, którym serdecznie dziękujemy.

Z roku na rok „ Jagodowe Lato ‘’ staje się atrakcyjniejsze dzięki osobom z pasją i energią małej społeczności. Bo siła jest w ludziach.

Dziękujemy

organizatorzy imprezy: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, lokalne stowarzyszenie i Mieszkańcy Ruszowa